Solar Enerji

Solar Enerji

Solar Enerji

Alt kategoriler

 • Güneş İnvertörleri

  Güneş İnvertörleri

 • Inverter-Chargers
 • Şarj Kontrol Paneli

  Şarj Kontrol Paneli

 • Solar Kontrol Cihazı...

  Solar Kontrol Cihazı ve Led Sürücüler

 • Güneş Işıkları

  Güneş Işıkları

 • Aksesuarlar

  Accessories

 • Enerji Depolama

  Enerji Depolama

 • Güneş Verici Terminalleri

  Güneş Verici Terminalleri

 • Konteynerli Güneş...

  Konteynerli Güneş Enerjisi

 • Solar Paneller

  Solar Paneller

 • Remote Controller

  Remote Controller

 • Güneş Arabası Limanları

  Güneş Arabası Limanları

 • Uzaktan Sayaçlar

  Remote Meters

 • Güneş Uzaktan Sensör

  Güneş Uzaktan Sensör

 • DC Electric Fridge
 • Hibrid Energi Sistemleri

  Kombine bir invertör şarj cihazı, solar şarj kontrol cihazını ve invertörü birleştirir. Temel olarak, hem AC'den DC'ye hem de DC'den AC'ye dönüşümü içerir. Kombinasyon normalde daha ucuz ve verimlidir.

  Kombine şarj cihazı invertörü yalnızca akıllı çalışma modları sunmakla kalmaz, aynı zamanda güneş, pil ve harici AC güç kaynağı gibi mevcut kaynaklar arasında geçiş yapar. Bu, mevcut enerjiden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

  Harici AC kaynaklarıyla çalışabilme özelliği bir artıdır. Örneğin, pilleri şarj etmek veya tüketicilere güç sağlamak için harici bir güç jeneratörünü otomatik olarak uyandırabilir.

  Ticari ve yedek güneş enerjisi uygulamaları için kombine invertör şarj cihazları önerilir. Ayrıca güç yedekleme sistemleri (UPS gibi) için de geniş bir uygulama yelpazesine sahiptirler.

  İnverterin ve şarj kontrol cihazının kapasitesi bu cihazların güç değerini belirler. EPEVER, 5KW'a kadar Hibrit invertör şarj cihazları üretmektedir.

  EPEVER'in kombine invertör şarj cihazları, şebekeden bağımsız güneş enerjisi sisteminizin tüm parametrelerini izleyebilmeniz için bir LCD ekranla birlikte gelir.

  Modbus iletişimini kullanarak herhangi bir izleme cihazından canlı sistem parametrelerine erişebilirsiniz. Ayrıca bulut izleme olanağı da sağlıyoruz, böylece veriler günlüğe kaydedilebilir ve verilere her an her yerden erişilebilmektedir.

  Bu cihazlar hakkında net talimatlar için YouTube kanalımızdaki iki videoyu (Video1 ve Video2) kontrol edin.

 • Solar Station Systems

  Şebekeden bağımsız güneş enerjisi sistemleri çeşitli uygulamalarda uygulanmaktadır. Küçük boyutlu güneş enerjisi sistemlerinin yanı sıra bazı uygulamalar daha yüksek güç kapasitesi gerektirecektir.

  Şebekeden bağımsız ağda çok sayıda tüketicinin bulunduğu bir köy, ada veya saha izleme projesi gibi bölgesel bir merkezi güneş enerjisi sistemi düşünün.

  Burada ağır yük koşullarında güvenilir bileşenlere ihtiyaç duyulacaktır.

  EPEVER farklı serilerde yüksek güçlü şebekeden bağımsız güneş enerjisi bileşenleri üretmektedir.

  Kombine invertör şarj cihazları, gücün 5Kw ile sınırlı olduğu güvenilir bir enerji kaynağıdır.

  Ayrıca Tracer AN yüksek akım serisi 100A'e kadar şarj/deşarj kapasitesi sağlayan şarj kontrol cihazıdır.

  T-Power invertörler 30KW'a kadar sürekli güç sağlayabilir.

  Bu tür sistemlerde, en iyi çalışma modunu elde etmek ve verimliliği artırmak için şebekeden bağımsız sistemin tüm parametrelerinin izlenmesi kritik öneme sahiptir. Akünün şarj durumu, şarj akımı, deşarj akımı, AC/DC yükü, PV akımı/gerilim ve kümülatif enerji, invertör gücü vb. gibi parametreler, kapalı devreden daha iyi performans elde edilmesine yardımcı olabilecek parametrelerdir. ızgara sistemi. Bu nedenle EPEVER, sistemi yerel olarak ve bulut aracılığıyla izlemek için çeşitli araçlar sağlar. İstasyonu yerel olarak izlemek için yerleşik LCD kullanılabilir veya MT50/MT75 gibi aksesuarlar kullanılabilir.

  Ayrıca EPEVER ürünlerinin çoğu harici bir güç jeneratörü ile çalışabilme imkanı sağlamaktadır. Bulutlu günlerde veya tüketimin yüksek olduğu zamanlarda harici bir jeneratör çalıştırılarak aküyü şarj edebilir ve tüketicilere gereken gücü sağlayabilirsiniz.

  Daha fazla bilgi için lütfen yüksek kapasiteli şarj kontrolörlerini ve yüksek kapasiteli invertörleri inceleyin.

 • Solar Ev Sistemi

  Güneş Enerjili Ev Sistemi

  Güneş enerjili ev sistemleri genellikle evdeki fotovoltaik enerji üretim sistemlerinde, gücün olmadığı veya dengesiz güç bölgesinin elektrik talebini çözmek için kullanılır. Ayrıca güç seviyesi aralığı yüz watt ila kilowatt arasındadır.

 • Solar RVs/Vessels System

  Güneş enerjisiyle çalışan RV'ler/Gemi sistemleri, benzinli/dizel güç jeneratörlerine yardımcı olmak için güneş enerjisi sistemini kurarak genellikle karavanları ve geminin elektrik maliyetini azaltmak için kullanılır.

 • Solar Sokak...

  Solar sokak aydınlatma sistemi

  Herhangi bir yere ışık sağlamanın ana zorluklarından biri kablolamadır. Uzun kablolama mesafeleri hem maliyeti arttırmakta hem de elektrik enerjisinin israfına neden olmaktadır. Ayrıca kurulum karmaşıktır ve ciddi güvenlik riskleri içerir.

  Şebekeden bağımsız güneş enerjisi teknolojisinin ortaya çıkmasıyla birlikte, bağımsız aydınlatma sistemleri, aydınlatma için geleneksel güç dağıtım ağlarına karşı pazarı yavaş yavaş kazandı.

  Bazı bölgelerde bağımsız güneş enerjisi sisteminin kullanılması zorunludur. Şebeke elektriği olmayan uzak bir alan veya kablo döşemenin ekonomik açıdan pahalı/yetersiz olduğu bir yer hayal edin. Kurulum/bakım maliyetlerini azaltmak için yüksek kaliteli, güvenilir bir şebekeden bağımsız aydınlatma sistemi gerekli olacaktır.

  EPEVER, PWM / MPPT solar şarj kontrol algoritmasını LED sabit akım sürücü seçeneğiyle birleştiren aydınlatma kontrol sistemleri sunar. Bu, birden fazla ışık kontrol modunu gerçekleştirme fırsatını beraberinde getirir.

  Bu kontrolörler bireysel kullanıcıların gereksinimlerine göre yapılandırılır. Şebekeden bağımsız bağımsız bir aydınlatma sistemindeki hemen hemen her parametre, mobil uygulama veya PC yazılımı aracılığıyla yapılandırılabilir. Ayrıca bu birimlerin uyumluluğunu arttırmak için farklı tipte piller de desteklenmektedir.

  Kablosuz iletişim ve IoT teknolojisinin uygulanması, verilerin uzaktan izlenmesini, kontrol edilmesini, günlüğe kaydedilmesini ve sistemdeki sorunların giderilmesini mümkün kılar.

  Uygulanan yüksek giriş koruma seviyeleri, EPEVER güneş ışığı kontrol cihazlarını dış mekan ve zorlu ortamlar için ideal bir seçim haline getirir.

 • Inverter-Chargers

  Inverter-Şarj Cihazları

  İnvertör/Şarj Cihazı Nedir?

  “İnvertör/Şarj Cihazı” veya “Kombine İnverter Şarj Cihazı” terimi, güneş enerjisi sistemlerinde kullanılan, solar şarj kontrol cihazı ve invertörün fonksiyonlarını tek bir ünitede birleştiren bir cihazı ifade eder. Bu ünite hem DC'yi AC'ye hem de AC'yi DC'ye dönüştürme kapasitesine sahiptir. Bu işlevlerin birleşimi genellikle daha uygun maliyetli, verimli ve kurulumu, devreye alınması ve bakımı daha kolaydır.Inverter/charger: Combining Inverter and Controllerolaydır.C'yi AC'ye hem de AC'yi DC'ye dönüştürme kapasitesine sahiptir. Bu işlevlerin birleşimi genellikle daha uygun maliyetli, verimli ve kurulumu, devreye alınması ve bakımı daha kolaydır.

  Güneş radyasyonunun sınırlı olduğu veya şebeke gücünün güvenilmez olduğu durumlarda İnvertör/Şarj Cihazı mükemmel bir seçenektir çünkü tüketicilere kesintisiz güç çıkışı sağlamak için güneş panelleri, harici güç jeneratörleri ve pilde depolanan enerji gibi mevcut kaynaklar arasında otomatik olarak geçiş yapar.

  Ayrıca, kombine şarj cihazı invertörü yalnızca akıllı anahtarlama değil, aynı zamanda enerji tüketimini ve üretim döngülerini optimize etmek ve enerji bütçesi dengesini belirlemek için akıllı modlar da sağlar.

  Inverter/charger: Powering batteries from generator, grid, and solar panels

    Charge mode Output mode
  Battery mode Solar (only) Inverter Priority
  Solar (only) Utility Priority
  Solar Priority Inverter Priority
  Solar Priority Utility Priority
  Utility & Solar /
  No Battery mode /

  Harici AC kaynaklarıyla çalışabilme yeteneğine sahip olmak İnvertörün/Şarj Cihazının bir avantajıdır. Güneş enerjisinin veya depolanan enerjinin sınırlı olduğu durumlarda cihaz, pilleri şarj etmek veya tüketicilere güç sağlamak için harici bir güç jeneratörünü otomatik olarak etkinleştirebilir. Bu özellik, pillerin ömrünün uzatılmasına ve benzin masraflarının azaltılmasına yardımcı olur.how inverters/chargers function in a solar power system

  İnverterin ve şarj kontrol cihazının kapasitesi bu cihazların güç değerini belirler. EPEVER, 5KW'a kadar Hibrit invertör şarj cihazları üretmektedir.

   

  IPOWER-PLUS Serisi, 12/24/48VDC'yi 220/230VAC'ye dönüştürebilen ve AC yüklere güç verebilen, yüksek kaliteli, güvenilir ve güvenli bir saf sinüs dalgalı invertördür. 500W'tan 5000W'a kadar güç aralıklarında mevcuttur ve uluslararası standartları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. İnverter, karavanlar, tekneler, konutlar ve yüksek kaliteli elektrik gücü gerektiren yerler dahil olmak üzere DC'den AC'ye dönüşümün gerekli olduğu çeşitli durumlar için uygundur. IPOWER-PLUS serisi aynı zamanda lityum iyon pillerle de uyumludur.

   

  İnvertör/Şarj Cihazlarına en çok ne tür uygulamalar uygundur?

  İnvertör/şarj cihazları, ticari ve yedek güneş enerjisi sistemleri, eğlence araçları ve tekneler dahil olmak üzere geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Ayrıca UPS gibi güç yedekleme sistemleri olarak da sıklıkla kullanılırlar.

  Inverters/chargers application scenarios

  Kompakt tasarımları, onları sınırlı alanlarda kullanım için ideal bir seçim haline getirerek daha az kablolama ve daha düşük maliyetler sağlar.

  İnvertör/şarj cihazları, sürdürülebilir ve güvenilir performans sunmak üzere tasarlanmıştır ve şebeke elektriği, harici güç jeneratörleri ve güneş PV modülleri gibi farklı enerji kaynaklarına uyarlanabilir.

  Düşük güneş ışınımı, sınırlı pil depolama kapasitesi ile uğraşıyorsanız veya harici güç veya şebeke bağlantılarına bağlanmanız gerekiyorsa, hibrit invertör şarj cihazı enerji ihtiyaçlarınız için mükemmel bir çözümdür.

  Enerji ihtiyaçlarınız için invertör/şarj cihazlarının çok yönlülüğüne ve uyarlanabilirliğine güvenin.

  Power multiple household appliances with an inverter/charger

  Kurulum, devreye alma ve izleme kolaylığı

  Hibrit invertör şarj cihazları kurulum, devreye alma ve izleme kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Akü ile sistem içindeki diğer bileşenler arasındaki yerleşik bağlantılar, bir invertörün veya şarj kontrol cihazının ayrı kurulumlarına kıyasla daha az bara, kablolama ve koruyucu elemanın gerekli olduğu anlamına gelir. Bu, kurulum sürecini basitleştirir ve genel performansı artırır.

  Thoughtfully designed circuit of an inverter/charger

  The hybrid inverter charger is a unique solution that provides a comprehensive display of both the inverter and the charge controller parameters through an LCD screen. This feature enables users to access all necessary information in a condensed format. Additionally, the system offers real-time status updates through multiple LED indicators. The user-friendly interface of the device allows for customization of the system’s settings to meet the specific requirements of any project through mobile and PC applications. With the availability of parameters and configurations through Modbus protocol, the hybrid inverter charger can easily integrate with any local monitoring station or SCADA system.

  LCD display for easy monitoring and customization of inverter/charger parameters

  EPEVER also offers cloud monitoring, providing remote data logging and access from anywhere, at any time. These innovative features make the hybrid inverter charger an efficient and customizable solution for solar power systems, unlocking the full potential of solar energy.

  remote monitor of inverter/charger

  Types of EPEVER Inverter/Charger?

  UPower Series:

  EPEVER offers a range of unique inverter/charger solutions, including the UPower Series. This device is designed for fast response and high efficiency, combining solar and utility charging with AC output in a single unit. The UPower Series utilizes a multi-core processor design and advanced MPPT control algorithm to achieve intelligent management, ensuring optimal performance. With its innovative features, the UPower Series inverter/charger is a reliable and efficient solution for unlocking the full potential of solar energy.

  EPEVER UPower Series Inverter/Charger

  UPOWER Series specification:

  (1000~5000W) Inverter/Charger
  Nominal battery voltage 12VDC;24VDC
  Battery input voltage range

  10.8~16VDC;

  21.6~32VDC

  Inverter output
  Continuous output power

  800W; 1200W;

  1600W;2400W

  Output voltage range 220V(-6%~+5%)
  230V(-10%~+5%)

  220V±5%

  Output frequency 50/60±0.1Hz
  Utility charging
  Utility input voltage range 160VAC~280VAC(Working voltage range);
  170VAC~270VAC(Utility starting voltage range
  Max.utility charge current 20A; 30A
  Solar charging
  Max. PV open circuit voltage 60V(At minimum operating environment temperature)
  46V(At 25℃ environment temperature)

  100V(At minimum operating environment temperature)
  92V(At 25℃ environment temperature)

  150V(At minimum operating environment temperature)
  138V(At 25℃ environment temperature)

  Max. PV input power 390W;780W;1500W
  Max. PV charging current 30A; 60A

  UPower-Hi Series:

  EPEVER’s UPower-Hi Series is an upgraded version of the UPower series, offering advanced features and improved performance. With its battery-free mod, the UPower-Hi Series can operate as a sole inverter, eliminating the need for a battery to start the system up. This innovative feature makes the UPower-Hi Series a flexible solution for solar power systems. The series also accepts an additional amount of PV power, making it suitable for highly demanding projects. With an improved design and higher efficiency, the UPower-Hi Series delivers high-quality, stable, and reliable electric energy. Upgrade to efficient and reliable solar energy with the UPower-Hi Series inverter charger by EPEVER.

  Looking for clear instructions on using EPEVER devices? Check out our YouTube channel for expert guidance. We offer two informative videos, Video1 and Video2, that provide concise and easy-to-follow instructions on how to use these devices. Our YouTube channel is the go-to resource for unlocking the full potential of EPEVER devices.

  EPEVER UPower-Hi Series Inverter/Charger

  UPOWER-HI series specification:

    (110/120VAC) 2000~3000W Inverter/Charger (220/230VAC) 2000~5000W Inverter/Charger
  Rated battery voltage 24VDC;48VDC 24VDC;48VDC
  Battery input voltage 21.6~32VDC; 43.2~64VDC 21.6~32VDC; 43.2~64VDC
  Max. battery charging current 50A; 60A; 80A; 100A 50A; 60A; 80A; 100A
  Inverter output
  Continuous output power 2000w; 3000w 2000w; 3000w; 5000W
  Output voltage range 110VAC(-3%~+3%), 120VAC (-10%~+3%) 220VAC(-6%~+3%), 230VAC(-10%~+3%)
  Output frequency 50/60 ± 0.2% 50/60 ± 0.2%
  Utility charging
  Utility input voltage 88VAC~132VAC (Default), 80VAC~140VAC(Programmable) 176VAC~264VAC (Default), 90VAC~280VAC(Programmable)
  Utility input frequency 40~65Hz 40~65Hz
  Max. utility charge current 40A; 60A; 80A 40A; 60A; 80A  
  Solar charging
  Max. PV open circuit voltage 250V(At minimum operating environment temperature), 220V(At 25℃ environment temperature) 450V (At minimum operating environment temperature) 395V (At 25℃ environment temperature) 500V (At minimum operating environment temperature) 440V (At 25℃ environment temperature)
  MPPT voltage range 60~200V 80~350V; 120~400V
  Max. PV charging power 1725W;2875W;4000W 1725W;2875W;4000W
  Max. PV charging current 50A;60A;80A;100A 50A;60A;80A;100A
  Max. PV input power 2000W; 3000W; 4000W 2500W; 4000W
 • PC communication cable
 • Stok

  Stok

Aktif filtreler