Hibrid Energi Sistemleri

Kombine bir invertör şarj cihazı, solar şarj kontrol cihazını ve invertörü birleştirir. Temel olarak, hem AC'den DC'ye hem de DC'den AC'ye dönüşümü içerir. Kombinasyon normalde daha ucuz ve verimlidir.

Kombine şarj cihazı invertörü yalnızca akıllı çalışma modları sunmakla kalmaz, aynı zamanda güneş, pil ve harici AC güç kaynağı gibi mevcut kaynaklar arasında geçiş yapar. Bu, mevcut enerjiden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Harici AC kaynaklarıyla çalışabilme özelliği bir artıdır. Örneğin, pilleri şarj etmek veya tüketicilere güç sağlamak için harici bir güç jeneratörünü otomatik olarak uyandırabilir.

Ticari ve yedek güneş enerjisi uygulamaları için kombine invertör şarj cihazları önerilir. Ayrıca güç yedekleme sistemleri (UPS gibi) için de geniş bir uygulama yelpazesine sahiptirler.

İnverterin ve şarj kontrol cihazının kapasitesi bu cihazların güç değerini belirler. EPEVER, 5KW'a kadar Hibrit invertör şarj cihazları üretmektedir.

EPEVER'in kombine invertör şarj cihazları, şebekeden bağımsız güneş enerjisi sisteminizin tüm parametrelerini izleyebilmeniz için bir LCD ekranla birlikte gelir.

Modbus iletişimini kullanarak herhangi bir izleme cihazından canlı sistem parametrelerine erişebilirsiniz. Ayrıca bulut izleme olanağı da sağlıyoruz, böylece veriler günlüğe kaydedilebilir ve verilere her an her yerden erişilebilmektedir.

Bu cihazlar hakkında net talimatlar için YouTube kanalımızdaki iki videoyu (Video1 ve Video2) kontrol edin.

Hibrid Energi Sistemleri

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.