Solar Sokak aydınlatma sistemi

Solar sokak aydınlatma sistemi

Herhangi bir yere ışık sağlamanın ana zorluklarından biri kablolamadır. Uzun kablolama mesafeleri hem maliyeti arttırmakta hem de elektrik enerjisinin israfına neden olmaktadır. Ayrıca kurulum karmaşıktır ve ciddi güvenlik riskleri içerir.

Şebekeden bağımsız güneş enerjisi teknolojisinin ortaya çıkmasıyla birlikte, bağımsız aydınlatma sistemleri, aydınlatma için geleneksel güç dağıtım ağlarına karşı pazarı yavaş yavaş kazandı.

Bazı bölgelerde bağımsız güneş enerjisi sisteminin kullanılması zorunludur. Şebeke elektriği olmayan uzak bir alan veya kablo döşemenin ekonomik açıdan pahalı/yetersiz olduğu bir yer hayal edin. Kurulum/bakım maliyetlerini azaltmak için yüksek kaliteli, güvenilir bir şebekeden bağımsız aydınlatma sistemi gerekli olacaktır.

EPEVER, PWM / MPPT solar şarj kontrol algoritmasını LED sabit akım sürücü seçeneğiyle birleştiren aydınlatma kontrol sistemleri sunar. Bu, birden fazla ışık kontrol modunu gerçekleştirme fırsatını beraberinde getirir.

Bu kontrolörler bireysel kullanıcıların gereksinimlerine göre yapılandırılır. Şebekeden bağımsız bağımsız bir aydınlatma sistemindeki hemen hemen her parametre, mobil uygulama veya PC yazılımı aracılığıyla yapılandırılabilir. Ayrıca bu birimlerin uyumluluğunu arttırmak için farklı tipte piller de desteklenmektedir.

Kablosuz iletişim ve IoT teknolojisinin uygulanması, verilerin uzaktan izlenmesini, kontrol edilmesini, günlüğe kaydedilmesini ve sistemdeki sorunların giderilmesini mümkün kılar.

Uygulanan yüksek giriş koruma seviyeleri, EPEVER güneş ışığı kontrol cihazlarını dış mekan ve zorlu ortamlar için ideal bir seçim haline getirir.

Solar Sokak  aydınlatma sistemi

Aktif filtreler