Solar Station Systems

Şebekeden bağımsız güneş enerjisi sistemleri çeşitli uygulamalarda uygulanmaktadır. Küçük boyutlu güneş enerjisi sistemlerinin yanı sıra bazı uygulamalar daha yüksek güç kapasitesi gerektirecektir.

Şebekeden bağımsız ağda çok sayıda tüketicinin bulunduğu bir köy, ada veya saha izleme projesi gibi bölgesel bir merkezi güneş enerjisi sistemi düşünün.

Burada ağır yük koşullarında güvenilir bileşenlere ihtiyaç duyulacaktır.

EPEVER farklı serilerde yüksek güçlü şebekeden bağımsız güneş enerjisi bileşenleri üretmektedir.

Kombine invertör şarj cihazları, gücün 5Kw ile sınırlı olduğu güvenilir bir enerji kaynağıdır.

Ayrıca Tracer AN yüksek akım serisi 100A'e kadar şarj/deşarj kapasitesi sağlayan şarj kontrol cihazıdır.

T-Power invertörler 30KW'a kadar sürekli güç sağlayabilir.

Bu tür sistemlerde, en iyi çalışma modunu elde etmek ve verimliliği artırmak için şebekeden bağımsız sistemin tüm parametrelerinin izlenmesi kritik öneme sahiptir. Akünün şarj durumu, şarj akımı, deşarj akımı, AC/DC yükü, PV akımı/gerilim ve kümülatif enerji, invertör gücü vb. gibi parametreler, kapalı devreden daha iyi performans elde edilmesine yardımcı olabilecek parametrelerdir. ızgara sistemi. Bu nedenle EPEVER, sistemi yerel olarak ve bulut aracılığıyla izlemek için çeşitli araçlar sağlar. İstasyonu yerel olarak izlemek için yerleşik LCD kullanılabilir veya MT50/MT75 gibi aksesuarlar kullanılabilir.

Ayrıca EPEVER ürünlerinin çoğu harici bir güç jeneratörü ile çalışabilme imkanı sağlamaktadır. Bulutlu günlerde veya tüketimin yüksek olduğu zamanlarda harici bir jeneratör çalıştırılarak aküyü şarj edebilir ve tüketicilere gereken gücü sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen yüksek kapasiteli şarj kontrolörlerini ve yüksek kapasiteli invertörleri inceleyin.

Solar Station Systems

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.